اخبار صنعت

تامین اقتصادی 500 هزار میلیاردی از بورس

وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: در 10 ماهه امسال 500 هزار میلیارد تومان در بازار سرمایه تامین اقتصادی اجرا شده است.

9 اسفند 1399

5 داستان کوتاه تخیلی

داستان کوتاه تخیلی گونه ای فانتزی از ادبیات داستانی است. در این سبک از داستان، نویسنده از جادو و شکل های فراطبیعی به عنوان درون مایه داستان استفاده می نماید. داستان تخیلی می تواند داستان تخیلی فضایی، تخیلی ترسناک یا یک داستان تخیلی کوتاه...

8 اسفند 1399

اسیدکاری چاه نفت با فناوری سیال فوم در نفت خیز جنوب

شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب عملیات اسیدکاری 17 حلقه و بهینه سازی عملیات احیای چهار حلقه چاه نفت را با استفاده از فناوری سیال فوم با موفقیت اجرایی کرد.

6 اسفند 1399

سیرجان از سد شهرداری ورامین گذشت، خاتم، راه یاب را شکست داد

به گزارش خبرنگاران در چارچوب دیدارهای هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر تیم های خاتم اردکان و فولاد سیرجان در بازی های ساعت 17 امروز آدینه، از سد حریفان خود گذشتند.

3 اسفند 1399

لیگ برتر فوتبال، برتری شهر خودرو مقابل نساجی و تساوی در 2 بازی دیگر

نیمه نخست سه بازی همزمان از هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با فزونی شهر خودرو مقابل نساجی و ثبت نتیجه تساوی در دو بازی دیگر پیگیری شد.

2 اسفند 1399

ماهشهر قطب تولید پروپیلن از پروپان می شود

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی، پروپیلن را یکی از محصولات حیاتی صنعت پتروشیمی دانست و گفت: ماهشهر قطب تولید پروپیلن از پروپان می شود.

23 بهمن 1399

بازی حریف قابل پیش بینی بود، فرصت های خوبی را خلق کردیم

به گزارش خبرنگاران، سیروس پور موسوی عصر امروز پس از پیروزی تیمش در هفته دهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور در نشست خبری، اعلام کرد: برای تیم شدن احتیاج به زمان داریم و همچنان در بخش هایی مشکل داریم و به بازیکنان تیمم تبریک می گویم که امروز با تمام...

22 بهمن 1399

خبرنگاران ارزش سرمایه سهام عدالت مردم گلستان 150 هزار میلیارد ریال است

گرگان - خبرنگاران - مدیرکل امور مالی و دارایی گلستان گفت: ارزش سرمایه سهام عدالت مردم استان که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب نموده اند، حدود 150 هزار میلیارد ریال معادل 34 درصد فراوری ناخالص گلستان است.

20 بهمن 1399

خبرنگاران کم فروشی سوخت مایع در کرمانشاه مشاهده نشده است

کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرکل استاندارد کرمانشاه گفت: بیش از یک هزار و 350 آزمون کمی از نازل های سوخت مایع (بنزین، گازوییل، نفت سفید) متعلق به 110 صندلی فعال استان از ابتدای امسال تا به امروز اجرا شده که هیچ گونه کم فروشی در این صندلی ها مشاهده نشده است.

16 بهمن 1399

برای تقابل با ذوب آهن آماده می شویم، ایجاد ثابت تیمی در گل گهر

به گزارش خبرنگاران، امیر قلعه نویی عصر آدینه در نشست خبری بعد از بازی گل گهر سیرجان - شهرخودرو مشهد در ابتدای صحبتهایش مطرح نمود: خدا را شاکرم که بعد از دو هفته که واقعاً حقمان باخت نبود و به خاطر بد شانسی و کم شانسی بازی ها را واگذار کردیم (باخت مقابل پیکان...

10 بهمن 1399

داشتن خدمات باکیفیت در گرو صنعت توسعه یافته است

چرا توسعه صنعتی اهمیت دارد؟ محمدقلی یوسفی، استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی درباره اهمیت توسعه صنعتی می گوید: در مباحث مالی نقطه کانونی وجود دارد و آن رشد مالی است. بسیاری از اقتصاددان ها درباره رشد مالی نظریه پردازی نموده اند. برای اینکه یک اقتصاد...

8 بهمن 1399

اشتباه بیشتر خانم ها در شستشوی سبزیجات

خبرنگاران : بسیاری از خانم ها در شستشوی میوه و سبزیجات دقت کافی ندارند و همین کار موجب ایجاد بسیاری از بیماری ها و آسیب به سلامت بدن می شود.

3 بهمن 1399

دستگاهی برای جذب ذرات ریز تایرها و کمک به حفظ محیط زیست

هر بار که ما پای خود را روی پدال گاز و ترمز می گذاریم و یا فرمان خودرو را می چرخانیم، حجمی از میکروپلاست از تایرها جدا شده و با آب ، غذا و هوای مصرفی ما ترکیب می شوند.

1 بهمن 1399

اولین واحد اکوسیستم کارآفرینی در استان گیلان افتتاح شد

اولین واحد اکوسیستم کارآفرینی استان گیلان در شهرستان رشت تحت عنوان اکوسیستم کارآفرینی کاشف با اهدای مجوز های مرکز شتابدهی، کافه کارآفرینی و فضای کاری مشترک توسط عباس علیزاده مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان افتتاح شد.

16 دی 1399

امیدواری استقلالی ها به رسیدن قایدی به ملاقات با شهرخودرو

به گزارش خبرنگاران، دستاورد ملاقات استقلال مقابل صنعت نفت برای آبی ها به جز یک امتیاز از بازی خانگی، مصدومیت بهترین بازیکن این تیم در دقیقه پایانی بود. با اینکه هنوز شرایط مهدی قائدی به درستی معین نیست، اما استقلالی ها امیدوارند با توجه به جدی نبودن...

15 دی 1399

ادامه فرایند اعتراض به پولی شدن آموزش عالی، تجمع در 2 دانشگاه دیگر

روز گذشته، دانشجویان دانشگاه های تهران، شهیدبهشتی، علامه طباطبایی و خوارزمی در اعتراض به پولی شدن آموزش عالی و خصوصی سازی آموزش عالی تجمع اعتراضی جداگانه ای تشکیل دادند.

14 دی 1399

یک اتفاق نادر؛ چطور تورم از تهران به شهرستان ها مهاجرت کرد؟

در سال های اخیر همیشه نرخ تورم در تهران نسبت به سایر استان ها بیشتر بود. اما حالا در پاییز 99 و در اتفاقی نادر داده های مرکز آمار درباره آبان ماه خلاف این امر را نشان می دهد. داده های مرکز آمار نشان می دهد بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوار های کشور در ماه آبان...

11 دی 1399

فعالیت های HSE را نمی توان در یک سامانه یا اداره کل محدود کرد

به همت شرکت شهر سالم آیین اختتامیه سومین جشنواره سراسری نشان تعالی HSE با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران، حامد مظاهریان معاون برنامه ریزی و سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، زهرا صدراعظم نوری، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری...

7 دی 1399

منطبق بودن گردشگری با نقشه مهندسی فرهنگی کشور

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، منطبق بودن گردشگری با نقشه مهندسی فرهنگی کشور مشاهده می شود.

6 دی 1399

100 روستای دیگر خراسان رضوی تا انتها سال گازرسانی می شوند

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تا به امروز حدود 100 روستای استان گازرسانی شده اند و 100 روستای دیگر هم در چهار ماه باقیمانده سال 99 به شبکه سراسری گاز متصل می شوند.

2 دی 1399
تعداد: (121)