کتاب

چگونه از فرهنگ در مدیریت فاجعه و بحران استفاده کنیم؟

معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اعلام برگزاری وبینار چگونه از فرهنگ در مدیریت فاجعه و بحران استفاده کنیم؟ گفت: این وبینار امروز دوشنبه 15 دی ماه ساعت 18 به صورت بر خط برگزار می گردد و شرکت در آن برای عموم آزاد است.

21 بهمن 1399

معرفی برترین مرورگرهای اندرویدی موجود

مرورگرهای زیادی برای اسمارت فون ها فراوری شده است. همواره کاربران به دنبال بهترین مرورگرهای اندروید هستند، موزیلا فایر فاکس و Opera دو مرورگر اندرویدی هستند که می توانند انتظارات کاربران را برآورده نمایند.

7 بهمن 1399

تعبیر خواب عکس دریافت

عکس دریافت در خواب نماد مستند سازی است. تعبیر خواب عکس دریافت هشداری در مورد درس عبرت دریافت از گذشته و استفاده از آن در آینده است.

4 آذر 1399

از خرید و خواندن این رمان ها پشیمان نمی شوید(2)

خبرنگاران: برخی ها هم در انتخاب یک رمان خوب و امتحان پس داده مشکل دارند، در این جا چند رمانِ محبوب و مطمئن را گذاشتیم تا با خیال راحت بخرید و بخوانید.

9 آبان 1399

آمریکا رکورددار مداخله در انتخابات دیگر کشور هاست

بنا بر نتایج یک مطالعه، آمریکا از زمان انتها جنگ جهانی دوم تا به امروز بیشترین میزان از مداخله در انتخابات دیگر کشور ها را داشته است.

27 مهر 1399

معروف ترین مرثیه شهدای کربلا در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

معاون اداره کل کتاب های خطی و نادر به نگهداری از 377 نسخه خطی با ارزش با موضوع حماسه عاشورا از جمله ترجیع بند محتشم کاشانی در کتابخانه ملی اشاره نمود.

23 مهر 1399

دمی با خیام به زبان عربی منتشر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از صدی البلد- کتاب پژوهشی دمی با خیام نوشته علی دشتی، نویسنده و پژوهشگر ایرانی با ترجمه یوسف بکار، منتقد و مترجم اردنی اخیرا در 377 صفحه و از سوی انتشارات الآن ناشرون وموزعون در کشور اردن منتشر شده و طراحی جلد کتاب نیز که از روی...

16 مهر 1399

برگزاری جلسه خرید کتاب ارشاد در خرداد، بودجه نامعلوم است

مهر نوشت: هفته گذشته، نخستین گزارش مصوبات هیأت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1399 منتشر و اعلام شد که در جلسه 619 هیأت انتخاب و خرید کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خرید 635 عنوان کتاب در 55 هزار و 800 نسخه به مبلغ کل 16 میلیارد و756 میلیون...

19 تیر 1399

جزئیات وام 100 هزار میلیارد تومانی دولت برای جبران خسارت کرونا ، اوج و فرودهای نهایی واگذاری شرکت های دولتی در بورس

خبرنگاران: وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه 15 درصد فراوری ناخالص داخلی کشور بر اثر کرونا ویروس متضرر شده است، گفت: دولت برای جبران خسارات ناشی از کرونا ویروس 100 هزار میلیارد تومان وام اختصاص داده است.

9 خرداد 1399

قزل ایاغ سهم بزرگی در معرفی آثار ایرانی حوزه ادبیات کودک و نوجوان به جهانیان داشت

نیکنام حسینی پور اذعان کرد:.زنده یاد قزل ایاغ سهم بزرگی در معرفی آثار ایرانی حوزه ادبیات کودک و نوجوان به جهانیان داشت.

3 خرداد 1399

پنج تجربه بد در هاستل و چگونگی مقابله با آن ها

همچنین او تمام مباحث مرتبط با کوله گردی را مورد آنالیز قرار داده است. در ادامه، بخشی از تجربیات او را از زبان خودش در خصوص اقامت در هاستل ها می خوانیم. بدون شک، این تجربیات برای هر توریست کوله گردی که می خواهد مالی سفر کند، مفید خواهد بود، پس با لست سکند...

24 اردیبهشت 1399

فیلم ، افشاگری های جدید درباره زندگی هیتلر ، زنان زندگی هیتلر و هِس

هیتلر مرده اما تاریخ همچنان زنده است و تقریبا تمام جوانب زندگی و جنایات این مرد را در خود ثبت نموده، با این همه، هنوز هم نکات زیادی در خصوص او وجود دارد که بسیاری از مردم از وجود آنها بی خبرند. در این مطلب حقایقی در خصوص زندگی خصوصی رهبر آلمان نازی و معاونش...

30 دی 1398

مودم های LTE مبین نت پنج سال ضمانت برگشت وجه دارند

مبین نت خاطرنشان کرد مودم های LTE این شرکت 5 سال ضمانت بازگشت وجه دارند و خریداران باید در هنگام دریافت مودم خود، برگه ضمانت 5 ساله بازگشت وجه مودم را دریافت نمایند.

14 دی 1398

استانبول؛ شهر فستیوال ها و لحظات مهیج

سفر به کشورها و شهرهای مختلف جهان از جذابیت های مختلفی بهره مند می باشد. لذا امروزه فستیوال های مهمی در سراسر جهان و شهرهای مختلف آن ها برگزار می گردد که در کنار جاذبه های گردشگری آن ها باعث جذب گردشگر و توریستان شده است.

6 آبان 1398

نگاهی به مطالب ستون نویس های ترکیه، داریم به سوریه خیانت می کنیم؟

ترکیه برای حفظ استقلال و تمامیت ارضی خود٬ جنگ های رهایی بخش را تجربه نموده است و به عنوان کشوری که چنین چیزی را از سر گذرانده ایم٬ باید به سوریه یاری کنیم تا در این جنگ پیروز گردد.

8 مهر 1398

عادات عجیب و غریبی که افراد مشهور داشتند!

خبرنگاران - الهام مظفری: ستاره ها از دور روشن و زیبا می درخشند. اما وقتی نزدیکتر شوید، غیرقابل تحمل می شوند. همین درمورد افراد مشهور و خلاق ترین نابغه هایی که روی این سیاره زندگی می نمایند هم صدق می نماید. بعضی از آن ها از نزدیک واقعا عجیب و غریب بوده اند،...

14 مرداد 1398

زمانی برای کتاب خواندن

به مناسبت حضور رهبر معظم انقلاب در نمایشگاه کتاب تهران، صفحه مجازی ریحانه مطلبی را تحت عنوان زمانی برای کتاب خواندن منتشرکزد.

24 تیر 1398