کرونا به 15 ایالت آمریکا رسید

به گزارش وبلاگ دابی، آمریکا با اعلام دستکم 52 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در روز گذشته 15 اسفند، از تأیید نخستین موارد ابتلا در ایالات تنسی و تگزاس و همچنین شهر سانفرانسیسکو اطلاع داد.

کرونا به 15 ایالت آمریکا رسید

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، در این میان، ایالات تنسی، تگزاس و شهر سانفرانسیسکو (در ایالت کالیفرنیا) نخستین موارد ابتلاء به ویروس کرونا را ثبت کردند؛ در حالی که شمار افرادی که در ایالت واشنگتن به بیماری کرونا مبتلا شده اند، با افزایش تقریباً دوبرابری به 70 تن رسید.

مقامات بهداشت و درمان محلی در ایالت واشنگتن روز پنج شنبه بیان کردند که 20 مورد جدید از ابتلاء به بیماری کرونا در بخش کینگ این ایالت تأیید شده است و بدین ترتیب، شمار کل مبتلایان در این بخش به 51 نفر- با 10 کشته- رسید.

  • 15 اسفند | کرونا به روایت آمار و ارقام در دنیا؛ شرایط ایران
  • مصرف نمایندگان آمریکایی برای بقا خرید می نمایند
  • شرایط فوق|لعاده در کالیفرنیا | لس آنجلس شرایط اضطراری

آندرو کومو فرماندار ایالت نیویورک نیز بیان کرد که در پی افزایش ظرفیت آزمایشگاهی برای انجام تست کرونا، شمار موارد ابتلاء به این بیماری در ایالت مذکور با افزایش دوبرابری به 22 تن رسید. کومو در اینباره گفت که با انجام تستهای بیشتر، مبتلایان بیشتری شناسایی می شوند.

ایالت تگزاس نیز نخستین موارد ابتلاء به این ویروس (سه مورد) و ایالت تنسی نیز یک مورد ابتلاء را گزارش داد. بدین ترتیب، تعداد ایالت های درگیر در آمریکا به 15 ایالت رسید.

مجلس سنای آمریکا روز پنج شنبه لایحه بودجه اضطراری 8.3 میلیارد دلاری برای مقابله با ویروس کرونا را به تصویب رساند.

منبع: همشهری آنلاین

به "کرونا به 15 ایالت آمریکا رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا به 15 ایالت آمریکا رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید