پمپئو: سخت کوشانه برای مردم ایران تلاش کردیم!

به گزارش وبلاگ دابی، ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه آمریکا در حالی که دولت کشورش حاضر به لغو تحریم های ایران در موقعیت بحرانی مبارزه با شیوع ویروس کرونای جدید نیست، و روز چهارشنبه نیز تحریم های جدیدی مرتبط با ایران وضع کرد، مدعی آمادگی آمریکا برای کمک رسانی های بشردوستانه به ایران در پی شیوع این ویروس شد.

پمپئو: سخت کوشانه برای مردم ایران تلاش کردیم!

به گزارش شبکه فاکس نیوز، مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در گفت وگو با این شبکه در برنامه هانیتی شو درباره شیوع ویروس کرونای جدید در ایران گفت که ایران و همچنین کره شاقتصادی کشورهایی هستند که ما اختلافات عمیقی با آن ها داریم و مدعی شد: سخت کوشانه فعالیت کرده ایم تا شرایط بهتری برای مردم آن ها ایجاد کنیم که بخشی از آن این است که اطمینان حاصل کنیم بتوانیم در صورت امکان کمک رسانی های بشردوستانه داشته باشیم.

پمپئو در ادامه ادعاهایش افزود: ما به این کشورها تسهیل کمک های بشردوستانه از جانب تشکیلات سازمان ملل و کشورهای دیگر را عرضه کرده ایم؛ به این کار ادامه خواهیم داد و این کار درستی است که باید در مواقع بحران انجام داد.

این ادعای پمپئو در حالی مطرح می شود که عدم امکان جابه جایی منابع اقتصادی و اقتصادی به دلیل تحریم های آمریکا، اصلی ترین مانع مبارزه موثر با کرونا در ایران است.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "پمپئو: سخت کوشانه برای مردم ایران تلاش کردیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پمپئو: سخت کوشانه برای مردم ایران تلاش کردیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید