فرزند زیدان به آلمریا پیوست

به گزارش وبلاگ دابی، فرزند بزرگ سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در آخرین شب از بازار جابجایی زمستانی به تیمی جدید پیوست.

فرزند زیدان به آلمریا پیوست

به گزارش وبلاگ دابی و به نقل از نشریه آس، انزو زیدان فرزند زین الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید در آخرین دقایق بازار جابجایی زمستانی به عضویت تیم آلمریا درآمد.

انزوی 24 ساله که بزرگترین فرزند سرمربی کهکشانی ها است، دوران بازیگری خود را در باشگاه رئال مادرید و با تیم دوم ذخیره های این باشگاه شروع کرد و پس از آن مدارج ترقی را برای بازی در تیم های دوم و اصلی باشگاه پیمود.

او تابستان سال 2017 به تیم آوس پرتغال پیوست اما در آنجا هم تنها 2 بار به میدان رفت. به این ترتیب فرزند زیزو ترجیح داد که به تیم لوزان اسپورت سوئیس بپیوندد، تیمی که برای آن 16 بازی انجام داد و دو گل هم به ثمر رساند.

انرزو زیدان فصل گذشته به صورت قرضی راهی تیم رایو ماخادااوندا در دسته سوم فوتبال اسپانیا شد و در 33 بازی اش در این تیم هیچ گلی به ثمر نرساند. او در ماه جولای سال 2019 به عنوان بازیکن آزاد به تیم آوس برگشت و تا روز گذشته عضو این تیم بود اما از حالا به بعد در تیم آلمریا در دسته دوم فوتبال اسپانیا توپ خواهد زد، تیمی که تحت راهنمایی هم تیمی سابق پدرش، گوتی هرناندس قرار گرفته است. قرارداد انزو زیدان با آلمریا تا خاتمه فصل اعتبار دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فرزند زیدان به آلمریا پیوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرزند زیدان به آلمریا پیوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید