عبدی: پرسپولیس در نیم فصل دوم سخت تر امتیاز می دهد

به گزارش وبلاگ دابی، هافبک طراح دهه هفتاد تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است ورود بازیکنان محروم و مصدوم به ترکیب سرخپوشان اگر با مدیریت خوبی انجام نشود، ممکن است به هماهنگی تیم ضربه بزند.

عبدی: پرسپولیس در نیم فصل دوم سخت تر امتیاز می دهد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ دابی حسین عبدی بازیکن و سرمربی سابق پرسپولیس که این روز ها به عنوان سرمربی تیم نوجوانان ایران فعالیت می نماید، در خصوص برد پرگل پرسپولیس برابر گل گهرسیرجان گفت: پیروزی قاطعانه روز گذشته پرسپولیس را تبریک می گویم. برد های پرسپولیس مالی شده بود و در اواخر نیمه دوم حریفان موقعیت هایی را به دست می آوردند، اما در بازی روز گذشته موقعیت اندکی به تیم حریف داده شد و پرسپولیس تمام بازی را در اختیار داشت. نوع بازی مبتنی بر بستن فضا ها بود و در ضد حمله به خوبی ظاهر شدند. بازیکنانی مثل عالیشاه که در نیم فصل اول کمتر بازی داشتند، با روحیه خوب همراه تیم بودند و نیم فصل اول را به خوبی پشت سر گذاشتیم.

عبدی در ادامه با اشاره به مشکلاتی که ممکن است ورود مصدومان و محرومان پرسپولیس به ترکیب تیم، ایجاد کند، اضافه نمود: ورود بازیکنان محروم یا مصدوم دو جنبه دارد. یک جنبه به این صورت است که تیم می تواند در خطوط مختلف بازیکنان بی شماری داشته باشد و خطرات بیشتری داشته باشد، اما از هماهنگی حال حاضر خارج می شوند. بازیکنان هماهنگ و بازیکنانی که کیفیت بالاتر دارند را باید مدیریت نمایند و درصورتی که این فرایند شکل نگیرد با ناهماهنگی روبرو خواهیم شد؛ اما این بازی یکی از بهترین بازی های پرسپولیس بود.

هافبک سابق پرسپولیس در خصوص عملکرد نوراللهی نیز حرف زد و در خصوص او اینطور شرح داد: احمد شخصیت فوق العاده ای دارد که همواره متمرکز روی بازی است. نورالهی و امیری از بازیکنانی هستند که خیلی از تیم ها آرزوی داشتنشان را دارند. این دو در بازی مسئولیت پذیری بالایی دارند و تمام انرژی خود را برای رسیدن به نتیجه می گذارند. اعتراض یا فشار نسبت به نورالهی برای بازی هایش به بازی با استقلال بر می گردد و فشار زیادی را متحمل شد، اما او با انگیزه و اعتماد به نفس راهش را ادامه داد.

این پیشکسوت پرسپولیس درباره پیوستن ترابی به پرسپولیس اضافه نمود: مهدی ترابی و پرسپولیس خوش شانس بودند که دوباره به هم رسیدند؛ اما درباره شهریار مغانلو به نظر سرمربی بر می گردد و براساس نظر سرمربی از او استفاده خواهد شد؛ در هر صورت بازیکنان باید در کنار هم بازی نمایند.

عبدی درباره جای خالی بشار و اینکه اگر قرار باشد بازیکنی در این پست گرفته گردد، چه کسی برای حضور در پرسپولیس ایده آل تر است، اضافه نمود: لیدر بودن در یک تیم مهم است، اما اگر شما لیدر های زیادی در تیم داشته باشید خیلی از بازیکنان می توانند این کار را انجام دهند. الان فکر می کنم با داشتن این بازیکنان یک لیدر تیم را به هم خواهد ریخت و باید به صورت تیمی این کار را انجام دهند تا نتایج بهتری را کسب نمایند.

هافبک طراح دهه هفتاد تیم فوتبال پرسپولیس، درباره اینکه آیا نیم فصل اول برای تیم محبوبش سخت تر از نیم فصل دوم بوده، شرح داد: تیم های عظیم مثل پرسپولیس در نیم فصل اول راحت تر امتیاز از دست می دهند و فکر می کنم در خصوص پرسپولیس هم به همین منوال گذشت، اما خداروشکر شرایط بهتر شد.

مربی تیم ملی نوجوانان در خاتمه و درباره اخبار این تیم گفت: بعد از اینکه بازی های نوجوانان به 2023 موکل شد، هنوز اردویی برگزار نشده است و فکر می کنم فدراسیون منتظر اعلام رئیس جدید است. اما باید به این تیم ها بیشتر پرداخته گردد تا بتوانند خودشان را بهتر آماده نمایند؛ چراکه همین تیم در آینده وارد تیم جوانان می شوند و باید از این تفکر که کار را به دقیقه 90 بیندازیم فاصله بگیریم. در واقع همه تیم ها دارند بازی ها و تورنمنت های خودشان را برگزار می نمایند و متاسفانه بازی های ما تعطیل شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "عبدی: پرسپولیس در نیم فصل دوم سخت تر امتیاز می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدی: پرسپولیس در نیم فصل دوم سخت تر امتیاز می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید