صحنه ای که خیال طرفداران پرسپولیس را راحت کرد!

به گزارش وبلاگ دابی، اگر کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم نمی گرفت از تکنولوژی یاری داور ویدئویی (VAR) در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند، امروز شاید همه از اشتباهات ادهم مخادمه داور اردنی مسابقه و تاثیر احتمالی تصمیماتش بر نتیجه صحبت می کردند.

صحنه ای که خیال طرفداران پرسپولیس را راحت کرد!

تردید این داور اردنی در برخی از صحنه های جنجالی و مورد اعتراض بازیکنان پرسپولیس و پاختاکور باعث شد تا وی چند نوبت تصمیم به بازبینی صحنه ها بگیرد و صحت قضاوت خود را بسنجد.

مهمترین و اصلی ترین تصمیم این داور در دقیقه 17 رقم خورد؛ جایی که بعد از مراجعه به یاری داور ویدئویی، کارت زرد خود به ماشاریپوف بازیکن کلیدی پاختاکور را به کارت قرمز تبدیل کرد و باعث 10 نفره شدن حریف پرسپولیس شد.

این اتفاق یعنی مراجعه به VAR در چند نوبت دیگر هم تکرار شد. در دقیقه 27 مسابقه یعنی 10 دقیقه بعد از اخراج بازیکن ازبکستان، توپ به صورت غیر عمد در محوطه جریمه نماینده ایران به دست سیامک نعمتی مدافع پرسپولیس برخورد کرد. ازبکها در پی این صحنه اعتقاد به اعلام پنالتی داشتند ولی تیم داوری پس از مراجعه مجدد به VAR، این صحنه را پنالتی تشخیص نداد.

در فاصله زمانی اعلام آنالیز این صحنه در VAR توسط مخادمه، طرفداران پرسپولیس نگران بودند با اعلام ضربه پنالتی به سود پاختاکور جریان بازی عوض گردد اما این داور ادعای ازبکها و خطای هند را رد کرد تا خیال طرفداران نماینده ایران در آسیا را با این تصمیم که تصویر آن در زیر آمده است، راحت کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "صحنه ای که خیال طرفداران پرسپولیس را راحت کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحنه ای که خیال طرفداران پرسپولیس را راحت کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید