سردار جلالی: منحنی ابتلا به کرونا در هفته های آینده نزولی شدن می گردد ، در زمین دشمن بازی نکنیم

به گزارش وبلاگ دابی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه مهار و کنترل اپیدمی ناشی از ویروس کرونا در دو بعد واقعیت میدانی و افکار عمومی معنا پیدا می نماید؛ گفت: خوشبختانه در روزهای اخیر یک عزم ملی و هماهنگی در عالی ترین سطوح مدیریتی کشور پدید آمده که نتیجه آن مهار نسبی شیوع ویروس کرونا در کشور است.

سردار جلالی: منحنی ابتلا به کرونا در هفته های آینده نزولی شدن می گردد ، در زمین دشمن بازی نکنیم

به گزارش وبلاگ دابی آنلابن به نقل از ایسنا، سردار غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه مهار و کنترل اپیدمی ناشی از ویروس کرونا در دو بعد واقعیت میدانی و افکار عمومی معنا پیدا می نماید، گفت: خوشبختانه در روزهای اخیر یک عزم ملی و هماهنگی در عالی ترین سطوح مدیریتی کشور پدید آمده که نتیجه آن مهار نسبی شیوع ویروس کرونا در کشور است.

  • نزولی شدن منحنی ابتلا به کرونا در هفته های آینده

وی ادامه داد: این مهار به معنای آن است که در هفته های آینده ما شاهد کاسته شدن از تعداد مبتلایان و نزولی شدن منحنی ابتلا خواهیم بود.

سردار جلالی با بیان اینکه در حوزه رسانه ای هنوز نتوانستیم به یک اجماع عمومی دست پیدا کنیم که بخش عمده ای از آن ناشی از برنامه ریزی هدفمند رسانه های ضدانقلاب و قرارگاه های رسانه ای آنهاست، توضیح داد: آنالیز ها نشان می دهد که خط رسانه ای دشمنان با سه محور اساسی سازمان یافته است.

  • تبیین راهبردهای رسانه ای دشمن در سه محور دروغگو خواندن، ناکارآمدی و هراس افکنی

وی در مورد راهبردهای جنگ رسانه ای دشمن در شرایط فعلی شرح داد: در درجه نخست دروغگو جلوه دادن نظام بهداشت و درمان کشور مانند انتشار آمار غلط از شرایط مبتلایان، ایجاد تناقض آماری بین سخنان مسئولان است، دوم القای ناکارآمدی سیستم بهداشت و درمان کشور مانند مقایسه های ناصحیح بین سطح اقدامات ایران و سایر کشورها، بزرگ نمایی کمبودها، حذف خبرهای مثبت و امیدوار نماینده و در درجه سوم هم ایجاد ترس و هراس عمومی در مردم و کادر درمانی کشور با انتشار اخبار ناصحیح، اغراق درباره تلفات بیماری و مانند آن.

سردار جلالی ادامه داد: تاکید در اینجا روی عموم مردم و کاربران رسانه های اجتماعی است تا به اپیدمی رسانه ای ویروس کرونا مبتلا نشوند و آگاهانه به کشور برای عبور از این چالش بزرگ یاری نمایند. مسئله مقابله با ویروس کرونا یک مسئله ملی و بسیار مهم است.باید در این مبارزه و مقابله یکپارچه و متحد بود و به کید دشمنان توجه کرد.

  • تضعیف مدافعین سلامت مردم یک گناه نابخشودنی است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه سیاسی نکردن مقابله و مبارزه با کرونا و توسعه عزم واحد و ملی ضرورت اصلی امروز کشور است، توضیح داد: دقت کنیم تا ناخواسته و ناآگاهانه در زمین دشمن و به نفع او بازی نکنیم.

به گفته وی تضعیف دستگاه بهداشت و درمان کشور علی رغم وجود نقدها، یک گناه نابخشودنی است چرا که امروز پزشکان و پرستاران مدافعین سلامت مردم و کشور هستند و همه باید قدردان زحمات آنان باشیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "سردار جلالی: منحنی ابتلا به کرونا در هفته های آینده نزولی شدن می گردد ، در زمین دشمن بازی نکنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار جلالی: منحنی ابتلا به کرونا در هفته های آینده نزولی شدن می گردد ، در زمین دشمن بازی نکنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید