خبرنگاران مهلت امریه شدن در دانش بنیان ها تا 15 آبان است

به گزارش وبلاگ دابی، تهران- خبرنگاران- نخبگان و فعالان فناور می توانند خدمت سربازی خود را به جای پادگان در یک شرکت دانش بنیان به عنوان کارمندان کلیدی سپری نمایند، متقاضیان تا 15 آبان ماه 99 فرصت دارند تا رزومه ارسال نمایند.

خبرنگاران مهلت امریه شدن در دانش بنیان ها تا 15 آبان است

به گزارش روز دوشنبه وبلاگ دابی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به تازگی یک دستگاه دولتی نیز برای جذب امریه در رشته های خاص تحصیلی فراخوانی منتشر نموده است، متقاضیان تا 15 آبان ماه 1399 فرصت دارند تا رزومه خود را به نشانی tbf.co@chmail.ir ارسال نمایند.

ثبت نام در خارج از بازه زمانی اعلام شده، مفید فایده واقع نخواهد شد.

با توجه به گسترش فرهنگ سرباز فناور در نهادهای اجرایی و گفتمان سازی که در این زمینه، توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام گرفته است، به تازگی یک نهاد دولتی نیز برای جذب امریه تخصصی فراخوانی را منتشر نموده است. بر اساس شرایط اعلامی از سوی این دستگاه اجرایی، فرد داوطلب برای استفاده از امریه باید در رشته هایی مانند مهندسی صنایع و مدیریت، فارغ التحصیل شده باشد. این مسئله با توجه به احتیاج این دستگاه اجرایی به این رشته ها اعلام شده است. همچنین افراد واجد شرایط و داوطلب نباید دارای غیبت سربازی باشند.

علاوه بر این، متقاضیان باید در یکی از دانشگاه های دولتی در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شده باشند. همچنین سکونت در تهران، دیگر پیش شرطی است که برای داوطلبان برخورداری از این بسته خدمتی، ارائه شده است.

امریه نخبگان و فعالان فناور یکی از امتیازات ویژه ای است که با مساعدت رهبر انقلاب، به شرکت های دانش بنیان اعطاء شده است.

داوطلبان می توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر در خصوص این بسته خدمتی به سایت های وابسته به مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مراجعه نمایند. به گفته مسئولان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تا به امروز تعداد پرشماری از شرکت های دانش بنیان و فناور از تسهیلات نظام وظیفه تخصصی بهره مند شدند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مهلت امریه شدن در دانش بنیان ها تا 15 آبان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مهلت امریه شدن در دانش بنیان ها تا 15 آبان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید