خبرنگاران سامانه ارتباط مردمی کمیته امداد کرمانشاه راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ دابی، کرمانشاه- خبرنگاران- معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام (ره) استان کرمانشاه گفت: این نهاد به منظور رسیدگی سریع به درخواست های مددجویان تحت حمایت و افراد غیرتحت حمایت سامانه ارتباطات مردمی با شماره 096887 را ایجاد نموده است.

خبرنگاران سامانه ارتباط مردمی کمیته امداد کرمانشاه راه اندازی شد

کیومرث رحمتی پور، روز دوشنبه در گفت و گو با وبلاگ دابی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و توصیه های وزارت بهداشت، اضافه کرد: این نهاد به منظور حفظ سلامتی افراد مراجعه کننده بخش قابل توجهی از خدمات خود را به صورت غیرحضوری به خانوارهای مددجو ارایه می نماید.

وی با بیان اینکه اکنون سامانه خدمات الکترونیکی کمیته امداد فعال شده است، گفت: مددجویان با مراجعه به سامانه e.emdad.ir می توانند درخواست خود را به صورت الکترونیکی ثبت و تا حصول نتیجه منتظر بمانند.

وی بیان نمود: مددکاران این نهاد به درخواست های اینترنتی مددجویان در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.

رحمتی پور توضیح داد: همچنین این نهاد به منظور رسیدگی سریع به درخواست های مددجویان تحت حمایت و افراد غیرتحت حمایت سامانه ارتباطات مردمی را ایجاد نموده است.

او گفت: به درخواست های مردمی ثبت شده در سامانه 096887 نیز در اسرع وقت رسیدگی و نتیجه به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

78 هزار خانواده با جمعیتی بیش از 180 هزار نفر زیرپوشش کمیته امداد استان کرمانشاه هستند که در سال 200 میلیارد تومان یاری هزینه معیشتی به آنان پرداخت می گردد.

سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت: از دیروز تا امروز (8 اردیبهشت 1399) و براساس معیارهای قطعی تشخیصی 991 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید19 در کشور به 91472 نفر رسید.

کیانوش جهانپور اضافه کرد: امروز پس از 36 روز، تعداد موارد جدید یا ابتلای روزانه به کووید19 در کشور، به کمتر از هزار مورد رسید اما متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 96 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به پنج هزار و 806 نفر رسید.

به گفته او، تا به امروز 70 هزار و 933 نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند و سه هزار و 11 نفر از بیماران مبتلا به کووید19 در شرایط شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سامانه ارتباط مردمی کمیته امداد کرمانشاه راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سامانه ارتباط مردمی کمیته امداد کرمانشاه راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید