تعلیق یک ماهه سفرهای اروپا به آمریکا به دستور ترامپ

به گزارش وبلاگ دابی، رئیس جمهور آمریکا خطر ویروس کرونا برای مردم آمریکا را بسیار پائین تر خواند و گفت: با این حال در چارچوب اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و احتیاطی، محدودیت مسافرتی به آمریکا را از فردا اعلام می کنیم.

تعلیق یک ماهه سفرهای اروپا به آمریکا به دستور ترامپ

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ دابی به نقل از اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بامداد پنجشنبه به وقت تهران در یک نطق تلویزیونی خطاب به مردم آمریکا گفت: ما مطمئن هستم که با تدابیر سختی که برای مقابله با ویروس کرونا اتخاذ می گردد، می توانیم بر این ویروس غلبه کنیم.

وی در ادامه اتحادیه اروپا را در مورد شیوع ویروس کرونا در دنیا مقصر دانست و گفت: اروپا با محدود نکردن پروازها از چین، باعث شیوع این ویروس شده است.

رئیس جمهور آمریکا ابراز امیدواری کرد که با تداوم اقدامات سختگیرانه علیه کرونا، این بیماری که در کشورش بیش از 30 قربانی گرفته است، مهار گردد.

وی توضیح داد: برای مقابله با شیوع بیشتر این ویروس در آمریکا از فردا به مدت 30 روز، تمامی سفرها از کشورهای اروپایی به جزء انگلیس به خاک آمریکا به حالت تعلیق درخواهد آمد.

رئیس جمهور آمریکا خطر ویروس کرونا برای مردم آمریکا را بسیار پائین تر خواند و گفت: با این حال در چارچوب اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و احتیاطی، محدودیت مسافرتی به آمریکا را از فردا(آدینه شب) اعلام می کنیم.

ترامپ چندی پیش در اولین سخنرانی خود درباره کرونا که در راستای تقلیل سطح انتشار کروناویروس اجرا شده بود، خطر این ویروس برای مردم آمریکا را بسیار اندک خواند، این در حالی است که به گفته خود مسئولان پزشکی این کشور، تعداد مبتلایان به این ویروس به بیش از 1100 نفر و تعداد فوتی ها نیز به 31 نفر رسیده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تعلیق یک ماهه سفرهای اروپا به آمریکا به دستور ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعلیق یک ماهه سفرهای اروپا به آمریکا به دستور ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید