افتتاح فاز اول یک مرکز اقامتی در کلیبر

به گزارش وبلاگ دابی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از افتتاح فاز اول مرکز اقامتی سئحراما در شهرستان کلیبر خبر داد.

افتتاح فاز اول یک مرکز اقامتی در کلیبر

به گزارش وبلاگ دابی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی، مرتضی آبدار 27 بهمن ماه 98 ضمن اعلام این خبر، گفت: منطقه ارسباران و به ویژه شهرستان کلیبر به دلیل ویژگی های ممتاز طبیعت و آب وهوا نیازمند راه اندازی اماکن اقامتی بود که خوشبختانه با جذب سرمایه گذاران بخشی از این نیازها محقق شده است.

او با بیان اینکه اغلب گردشگران ورودی به منطقه به ویژه در فصل تابستان تمایل به اقامت چند شبانه روز در کلیبر را دارند، اضافه نمود: راه اندازی مراکز اقامتی با برخورداری از تجهیزات و امکانات مناسب، عاملی برای رفاه گردشگران ورودی به این منطقه است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه مرکز اقامتی سئحراما کلیبر، دومین مراکز اقامتی روستای کشور، واقع در روستای علی آباد ازجمله پروژه هایی است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی برای تأمین زیرساخت های گردشگری و اقامتی این شهرستان اجراشده است، گفت: حجم کل سرمایه گذاری در فاز اول آن مبلغی معادل 40 میلیارد ریال است.

او بابیان اینکه فاز اول این مرکز اقامتی با 20 اتاق مجهز به بهره برداری رسید، ادامه داد: این مجموعه با قرار دریافت در نزدیکی آبشار آغویه و داشتن چشم انداز زیبای جنگلی، امکانات رفاهی و تفریحی نظیر؛ اقامت در سوئیت و آلاچیق های جنگلی، ارائه انواع غذاهای بومی در رستوران سنتی و ... را در اختیار گردشگران فراهم می کند.

منبع: میراث آریا

به "افتتاح فاز اول یک مرکز اقامتی در کلیبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح فاز اول یک مرکز اقامتی در کلیبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید