اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره آزمون دکتری 99

به گزارش وبلاگ دابی، سازمان سنجش آموزش کشور تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل برطرف نقص کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال 1399 و اعلام نکات بهداشتی برای شرکت در آزمون را اظهار داشت.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره آزمون دکتری 99

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ دابی به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، این سازمان درباره تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل برطرف نقص کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال 1399 و اعلام نکات بهداشتی جهت شرکت در آزمون اطلاعیه داد.

براساس این اطلاعیه اعلام شده: سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله موارد ذیل را به اطلاع داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1399 می رساند:

الف - نحوه و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان از دوشنبه 23 تیرماه 99 برای مشاهده و پرینت روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ معین شده به توضیح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه کرده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای (شامل نام خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه کنند و براساس تاریخ و آدرس معین شده روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. بدیهی است که برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

در ضمنً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی درگاه این سازمان قرار گرفته قابل پرینت و دریافت است.

ب ـ آدرس و محل برطرف نقص کارت شرکت در آزمون

آدرس و محل تشکیل باجه برطرف نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان بر مبنای شهرستان محل آزمون آنان به توضیح جدول شماره 2 می باشد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون بایستی براساس توضیحات بند د (تذکرات مهم) اقدام و در صورت احتیاج صبح از ساعت 8:30 الی 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الی 18:00 یکی از روزهای سه شنبه 24 تیرماه 99 یا چهارشنبه 25 تیرماه 99 به حوزه های برطرف نقص کارت مراجعه کنند.

ج- زمان برگزاری آزمون

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده فرآیند آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1399 از ساعت 8:00 صبح روز پنج شنبه 26 تیرماه 99 در 60 شهرستان مختلف کشور شروع خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحانی روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان تعیین شده است.

تذکرات مهم این اطلاعیه از این آدرس در دسترس است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره آزمون دکتری 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره آزمون دکتری 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید