آقای وزیر! استقلال را به آتش کشیدی باز هم رهایش نمی&zwnjکنی؟ ، مدیران وزارت ورزش باید برای تک تک تصمیماتشان جوابگو باشند

به گزارش وبلاگ دابی، حسین فرزامی گفت: شرایط در باشگاه استقلال به گونه ای از سوی وزارت ورزش رقم خورده که این مجموعه را به ویرانه ای سوخته تبدیل نموده است.

آقای وزیر! استقلال را به آتش کشیدی باز هم رهایش نمی&zwnjکنی؟ ، مدیران وزارت ورزش باید برای تک تک تصمیماتشان جوابگو باشند

گروه ورزشی وبلاگ دابی - در روزهایی که اشگاه پرسپولیس با مدیرعامل جدیدش که ظرف 24 ساعت جایگزین مهدی رسول پناه شد خود را برای ورود به قطر و ملاقات فینال لیگ قهرمانان 2020 آسیا مهیا می نماید باشگاه استقلال پس از نمایش خجالت آور مدیرعاملش در تابستان امسال درباره بازگرداندن استراماچونی، طی 3 ماه گذشته پس از استعفای احمد سعادتمند با سرپرستی اداره می شود.

حسین فرزامی، پیشکسوت و عضو اسبق هیأت مدیره باشگاه اسقلال در گفت و گو با دانشجو، درباره شرایط فعلی مدیریت در باشگاه استقلال حرف زد.

متن این پرسش و پاسخ در ادامه می آید:

* آقای فرزامی! چرا برای استقلال مدیرعامل انتخاب نمی نمایند؟

- برای دریافت جواب این سئوال باید سراغ وزیر بروید و به او بگویید که این باشگاه متعلق به مردم و استقلالی هاست نه شما که هرتصمیمی می خواهید برایش می گیرید.

* بیشتر در این باره شرح می دهید؟

- وزیر باید بگوید چرا دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به صاحبان اصلی اش واگذار نمی نماید؟ چرا دو دستی استقلال را چسبیده و رهایش نمی نماید؟ مردم همه این اتفاقات را از چشم تو می بینند آقای وزیر! در عرض 2 سال، 5 تا مدیرعامل عوض نموده ای که چه بشود؟ دیگر از جان این باشگاه چه میخواهی؟ چرا این مردم و تیم استقلال را به حال خودشان رها نمی کنی؟ این مجموعه را در دستت گرفتی و می خواهی آن را از این ویرانه ای که تبدیلش کردی به چه چیزی تبدیل کنی؟ باشگاه با این همه بدهی ارزی و ریالی دیگر مثل کاروانسرایی سوخته است که از همه جایش دود به هوا بلند می شود.

* مردم چه اقدامی می توانند انجام بدهند؟

- مردم کار خودشان را کردند ولی اثری از توجه مسئولان کشوری و لشکری نیست! آنها روبروی باشگاه، وزارت ورزش، مقابل مجلس و هر جا لازم بوده تحصن کردند و فریاد کشیدند ولی کسی صدایشان را نشنید. حالا این وظیفه ما پیشکسوتان است.

* چه کار می خواهید انجام بدهید؟

- با وکلایی که آنها هم به شدت استقلالی هستند در حال مشورت هستیم تا آقای وزیر و همه مدیرانی که در این سالها به استقلال آورد و این مجموعه را به این روز انداختند را به صندلی قانون فرا بخوانیم. باید برای تک تک تصمیمات اشتباه شان جوابگو باشند.

* چرا مجلس کاری نمی نماید؟

- آنها هم که مثلا نماینده مردم هستند تا 180 امضا برای استیضاح وزیر جمع می نمایند، شب تا صبح خواب نما می شوند و امضای شان را پس می گیرند. یعنی آدم باید خیلی احمق و ساده لوح باشد که نداند از امروز تا فردا چه حالی به 150 نفر دست می دهد که از جمع امضا نمایندگان تنها 30 نفر پای امضایشان می مانند و بقیه امضاهای خود را پس می گیرند.

* چرا این نوع مدیران برای استقلال انتخاب و منصوب می شوند؟

- این سیاست انگلیس هاست که تفرقه بینداز و حکومت کن! دراین چند سال دیدیم که چطور بین مدیران اسبق، پیشکسوتان باشگاه و بعضی بازیکنان اختلاف انداختند. ما متوجه این رویه هستیم ولی دستمان به جایی نمی رسد. یعنی نمی گذارند برسد! تعدادی از پیشکسوتان را دور خودشان جمع نموده اند که همین هم شده عامل بروز اختلاف بین موسپیدهای باشگاه. دو تا مدیر که نمی دانیم کجا سابقه داشته اند را می آورند بعد این همه مدیر استقلالی کاردان باید بیرون بنشینند و از دیدن اشتباهات مدیران استقلال در بستن قرارداد با امثال شفر و استراماچونی حرص بخورند. من دلم به حال مردم می سوزد! به خدا بشگاه بی صاحب شده است! اگر اجازه بدهند ما خودمان از بین مدیران باسابقه استقلالی که خودشان در این تیم توپ هم می زدند می توانیم مدیرعامل انتخاب کنیم ولی نمی گذارند! روی استقلال چمبره زده اند و می خواهند خفه اش نمایند.

* خواسته امروز شما چیست؟

- اینکه اول از همه ساختمان اداره کل تربیت بدنی استان تهران بالاتر از میدان بهارستان که ساختمان اصلی و دفتر باشگاه استقلال یا همان تاج قدیم بود را به خود باشگاه برگردانند. جایی که بدون اجازه صاحبش شدند، تمام مدارک کتبی و سندی اش در اداره ثبت اسناد ثابت می نماید آن ساختمان متعلق به باشگاه استقلال است. بعد هم این باشگاه را به بخش خصوصی واگذار نمایند. مگر همین آقای وزیر وعده نداده بود در مرداد 1399 استقلال خصوصی می شود؟ آقای سلطانی فر، نکند منظورت مرداد سال 1400 است؟ آن موقع که شما از کار برکنار شدی؟ منظورت کدام مرداد بود؟ مهم نیست! آخرین ماه های ریاست و وزارت تان را سپری کنید! سه ماه بعد از عید، همه تان می روید و این باشگاه دوباره به صاحبانش برمی شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آقای وزیر! استقلال را به آتش کشیدی باز هم رهایش نمی&zwnjکنی؟ ، مدیران وزارت ورزش باید برای تک تک تصمیماتشان جوابگو باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای وزیر! استقلال را به آتش کشیدی باز هم رهایش نمی&zwnjکنی؟ ، مدیران وزارت ورزش باید برای تک تک تصمیماتشان جوابگو باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید